Przejdź do treści
Strona główna » Zima w krypto czy rok niedźwiedzia ?

Zima w krypto czy rok niedźwiedzia ?

  • przez
Zima w krypto czy rok niedźwiedzia

Większość znanych mi Youtuberów uważa, że prawdziwa hossa dopiero przed nami. To co teraz widzimy to tylko konsolidacja ryku, czekamy na mocne wybicie i rajd na Księżyc. Życzę sobie i wszystkim innym oby tak było, patrząc jednak na wykresy coraz bardziej jestem odmiennego zdania.

Kiedy rozpoczyna, rozpocznie się bessa w kryptowalutach ?

Piszę ten wpis także, a może głównie dla siebie ku przypomnieniu, przestrodze oraz dla uzmysłowienia sobie, że obecny rok, a może pierwsze jego miesiące mogą nie być specjalnie kolorowe na rynku kryptowalut. Ważne jest aby trzymać się planu i _nie sprzedawać_ monet gdyby było już bardzo źle. To najgorsze co można zrobić, czyli sprzedaż w dołku. Taki jest mój plan, nie potrafię jeszcze tak dobrze czytać wykresów aby wiedzieć kiedy jest odpowiedni moment do wyjścia w stable coiny czy po prostu w gotówkę.

BTCPLN

Dla znających się na AT (analiza techniczna) ten wpis nie będzie przestrogą, oni wiedzą co i kiedy sprzedać / kupić. Ja jako Kowalski na rynku krypto muszę działać w sposób możliwy do zrealizowania w moim zakresie i możliwościach. Czyli minimalizować straty i maksymalizować zyski tak jak potrafię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *