Przejdź do treści
Strona główna » Nadchodzi wiosna w krypto ? Skąd nagłe wzrosty kryptowalut ?

Nadchodzi wiosna w krypto ? Skąd nagłe wzrosty kryptowalut ?

  • przez
Nadchodzi wiosna w krypto ? Skąd nagłe wzrosty kryptowalut ?

Ostatnie tygodnie, a nawet dni przyniosły ciekawe wzrosty w świecie kryptowalut. Mocno rósł Bitcoin (BTC) ale nie tylko, inne kryptowaluty w tym Ethereum (ETH) także wykazało solidną zwyżkę.

Osobiście wygląda mi na to, że mamy początek kryptowalutowej wiosny, która moim zdaniem może być początkiem nowej hossy oraz przyczynkiem do mam nadzieję długotrwałych wzrostów krypto. Ciężko mi tutaj wymienić jakieś konkretne powody ostatnich wybić, ale wydaje się, że mogą nimi być: odwrócenie trendu inflacyjnego (jeszcze nie w Polsce), czy też bliskie luzowanie procentowej polityki FEDu. Ludzie czują, że idzie ku lepszemu i moim zdaniem pomału przekłada się to na zmianę kierunku wykresów cyfrowych monet, ale nie tylko. Giełdy także pomału odbijają od stanów niskich 🙂

Bitcoin (BTC) – wzrosty

Ja cały czas kupuje Bitcoina, chociaż ostatnio dokupiłem także trochę Dogecoina (DOGE). Moim zdaniem ten altcoin pokaże jeszcze swoje pazurki. Nie ukrywam, że moja teoria jest związana z przynajmniej teoretycznym „powiązaniem” Doge z Elonem Muskiem, który lubi hypować tą kryptowalutę od czasu do czasu. Chodzą różne słuchy, może kiedyś za Dogecoiny będzie można kupić hamburgera w McDonald’s ? Taka sytuacja z pewnością przełożyła by się na kolosalne zwyżki ceny tej kryptowaluty. Tak też zrodził się mój pomysł aby kupować za drobniaki Dogecoiny, nie jest on nowy, ale ostatnio przypomniałem sobie to co już kiedyś miałem w planie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *