Cel wydobywczy na rok 2021

Cel wydobywczy na rok 2021 zrealizowany :) = 4100 zł

Pisałem w poście o tym, że kopie kryptowaluty, dokładnie Ethereum (ETH), które automatycznie jest zmieniane na Bitcoiny (BTC) na platformie NiceHash. Celem było ukopanie około ~2000 zł to końca tego roku.

Realizacja celów koparkowych na 2021 rok

Założenie udało się zrealizować z nawiązką. Co prawda do końca roku pozostało jeszcze kilka dni, ale mogę w miarę precyzyjnie określić jaka będzie ostateczna kwota urobku kryptowalutowego na rok 2021. Tak więc jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego (super hossa / bessa) to do końca roku będę miał na koncie około 4100 zł. Ta kwota trochę oscyluje na +/- ale mniej więcej tak to wygląda. Jestem zadowolony z tego roku, cel udało się pobić dwukrotnie (kopanie rozpocząłem dopiero w maju).

Jak cel urobkowy na rok 2022 ?

Sam nie wiem ile mogę ukopać w przyszłym roku i jaki wyznaczyć sobie cel. Trudno stwierdzić co przyniesie rynek, mijający rok był naprawdę dobry dla mnie. Wszedłem w krypto w bardzo dobrym momencie i to dało z pewnością fajne wzrosty. Niech więc celem na przyszły rok 2022 będzie kwota 6000 zł urobku z kopania kryptowalut 🙂

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *