Przejdź do treści
Strona główna » Darmowa pożyczka / kredyt na inwestycje w kryptowaluty

Darmowa pożyczka / kredyt na inwestycje w kryptowaluty

  • przez
Darmowa pożyczka / kredyt na inwestycje w kryptowaluty

Z inwestycjami bywa czasem tak, że akurat w najlepszym czasie czy momencie może nam zabraknąć gotówki. Jest to problem, chociaż w pewnym stopniu da się go rozwiązać 🙂 Poniżej przedstawiam „mój sposób”.

Darmowa pożyczka z karty kredytowej – jak ?

Każdy z nas może mieć trudniejsze miesiące czy tygodnie inwestycyjne. Zdarzają się także i mi, co w takim przypadku robię ? Jeśli wiem, że kolejny miesiąc czy tygodnie będą lepsze finansowo pozwalam sobie na zaciągnięcie darmowego kredytu / pożyczki finansowej z karty kredytowej.

Darmowy kredyt czy ma to sens ?

Istotne jest aby robić to po bieżącym okresie rozliczeniowym / spłaceniu ewentualnych wcześniejszych zadłużeń aby „być” cały czas na czystko. Jeśli spłata karty odbędzie się w odpowiednim czasie czyli przed końcem kolejnego okresu rozliczeniowego to nie zapłacimy żadnych odsetek od zaciągniętego kredytu. Istotne także, aby zakupy dokonywać poprzez płatności online.

Tak więc jeśli już wiem, że dany czas będzie trudniejszy ale mam świadomość, że w kolejnych tygodniach wyjdę na prostą to dokonuje zakupów kryptowalut z karty kredytowej korzystając np. z giełd Zonda, Binance lub Coinbase.

Dzięki temu zachowuję ciągłość inwestycji oraz mentalnie czuje, że chociaż trochę pieniędzy odkładam w trudniejszych dla mnie finansowo chwilach 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *