Przejdź do treści
Strona główna » Lokalne szczyty przed halvingiem ?

Lokalne szczyty przed halvingiem ?

Kiedy wzrosty przed halvingiem Bitcoina (BTC) w 2024 ?

Październik 2023 przyniósł oczekiwane od dawna wzrosty w krypto. Czyżby były to lokalne szczyty przed zbliżającym się w nowym roku halvingiem Bitcoina (BTC) ? Wygląda obiecująco! Wydaje się, ze sygnałem może tu być przyszłe wprowadzenie ETF na Ethereum.

Kiedy wzrosty przed halvingiem Bitcoina (BTC) w 2024 ?

Halving coraz bliżej, a historia mówi, że to właśnie wtedy kryptowaluty wybijały nowe maksima swoich wzrostów. Obecny wykres wygląda naprawdę obiecująco, ładnie popatrzeć. U mnie portfel też ładnie rośnie. Tylko się cieszyć bo wygląda bardzo pozytywnie 🙂 Chodzą słuchy o możliwym wprowadzeniu ETF na Ethereum (Kowalski będzie kupował krypto w banku, źródło: Crypto 321) co zdaniem wielu może być mocnym sygnałem pro wzrostowym w świecie kryptowalut. Głównie chodzi o to, że instytucję będą kupować takowe instrumenty finansowe, a wiadomo, że większe podmioty posiadają spore możliwości finansowe.

Czekamy zatem na rozwój wydarzeń. Wygląda mi na to, że pociąg niedługo rusza ze stacji, w tej chwili palacz ładuje węgiel / kryptowaluty do pieca 😀 Nie jest jeszcze za późno na zakupy, gdybym posiadł wolną gotówkę, kupiłbym jeszcze więcej cyfrowego złota. Mój portfel cały czas opiera się wyłącznie o Bitcoina (BTC) i Ethereum (ETH). Nie kombinuję na tą chwilę z niczym innym, głównie ze względu na brak mojej wiedzy w stosunku do innych walut programowalnych jak i ostatnie wydarzenie krypto vs SEC.

1 komentarz do “Lokalne szczyty przed halvingiem ?”

  1. Pingback: Bitcoin (BTC) ma nowe ATH na 69,170.63$ - K r y p t o L o g · e u

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *