Przejdź do treści
Strona główna » 50 000 PLN – kolejny kamień milowy w kryptowalutach osiągnięty!

50 000 PLN – kolejny kamień milowy w kryptowalutach osiągnięty!

  • przez
50 000 PLN - kolejny kamień milowy w kryptowalutach osiągnięty!

Minął prawie rok od ostatniego takiego wpisu (14 stycznia 2023) kiedy to udało mi się osiągnąć pierwszy kamień milowy w kwocie 20 000 PLN. Dzisiaj jestem szczęśliwcem posiadającym drugi duży krok na mojej drodze finansowej 🙂

Ważny kamień milowy w drodze do finansowej wolności

Powyższy nagłówek brzmi dość buńczucznie ale mnie osobiście napawa sporą dawką szczęścia / radości oraz daję dużą nadzieję na przyszłość tym bardziej, że hossa w walutach cyfrowych dopiero się rozpoczyna.
Nigdy nie miałem zgromadzonej podobnej kwoty środków nawet na papierze, a tak jak to wygląda w tej chwili satysfakcjonuję i jest nagrodą z miesiące odkładania oraz tygodnie bessy i spadków. Jeśli dobrze kojarzę maksima jakie osiągnąłem kilka lat temu inwestując w fundusze to były okolicę ~ 40 000 PLN.

Pokładam dużą wiarę w to, że tamte wydarzenia oraz kolejne lata gdzie straciłem cały swój majątek będą już na zawsze dobrą lekcją i przyszłość może być tylko lepsza!

Kolejne momentum w mojej karierze cyfrowego zbieracza to 100 000 PLN na kryptowalutowym portfelu. Zakładam, że to może wydarzyć się do końca tego roku (2024), ciekawy będzie to rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *